درباره تاسیسات

شرکت پوشش صنعت به‌منظور مشارکت در عمران و آبادانی کشور و با هدف خدمت‌رسانی در راستای اهداف سازندگی و توسعه‌ی ایران اسلامی و همچنین صدور خدمـــات فنی و مهندسی به خارج از کشور با حضور گروهی از مهندسین و مدیران مجرب و متخصص که تا پیش از آن، تجارب گسترده و متنوعی را در پروژه‌‌های عمرانی گوناگون اندوخته داشتند، تأسیس گردید.
شركت پوشش صنعت، كسب و كار خود را بر تركيب سوابق قابل توجه خود با علم و فناوري پيشرفته و روز بنا مي‌کند تا با شناخت کامل از نيازهاي بازار و مشتريان، خدمات خود را با گرد آوردن مديران و پرسنل متخصص، همراه با دانش ترکيبي و ايجاد همسویی در راستای رسالت سازمانی و دستیابی به بالاترين كيفيت و اجراي صحيح و سريع همراه با يك قيمت رقابتي به مشتريان خود ارائه دهد.
شرکت پوشش صنعت به افزايش آگاهي و پي‌گيري مستمر فعاليت‌ها و آموزش مهارت‌هاي چندگانه و توسعه و تشويق به مسئوليت‌پذيري و کنترل فعاليت‌ها و پاسخ‌گويي، براي دستيابي مؤثر به رسالت خود متعهد است.
چشم‌انداز شرکت پوشش صنعت این است که با ايجاد يک سازمان چابک و جذب و پرورش نيروي انساني بامهارت و خلاق و با تضمين کارگروهي و اخلاق حرفه‌اي به‌عنوان يک برند برتر و به نام صنعت عمران و ساخت کشور با هدف ارزش‌آفرینی و جلب رضايت مشتریان شناخته ‌شود.
شرکت شرکت پوشش صنعت با هدف ایجاد شایستگی‌ها و توانمندی‌های درونی متناسب و اثربخش جهت مدیریت بهره‌ور و موفق عملیات اجرایی خود، ساختار سازمانی خود را متشکل از بخش‌های زیر طراحی و پیاده‌سازی نموده است:
 مدیریت عامل
 مدیریت فنی و مهندسی
 مدیریت سرمایه‌گذاری و توسعه‌ی تجاری
 مدیریت تأمین
 مدیریت عملیات
 مدیریت پروژه‌ (PMO)
 مدیریت طرح و برنامه
 مدیریت سرمایه‌ی انسانی
 مدیریت کیفیت
 مدیریت مالی و اداری
شرکت پوشش صنعت در انجام فعاليت‌هاي خود به ارزش‌هاي زير عميقا متعهد است:
• ارزش‌آفريني براي کارفرمایان
• تعهد به كيفيت و تعالي و اخلاق حرفه‌ای
• سيستم‌‌محوري
• نوآوری در خدمات
شرکت پوشش صنعت با تکیه بر توان مهندسی و سابقه قابل توجه خود در بخش تاسیسات به صورت EPC می تواند خدمات زیر را ارائه نماید:
 تاسیسات مکانیک و برق ساختمانهای خدماتی، رفاهی، مسکونی، ورزشی و بلند مرتبه
 تاسیسات مکانیک و برق ساختمانهای بیمارستانی و درمانی
 تاسیسات مکانیک و برق ساختمانهای مختلف آموزشی، فرهنگی، سینمایی و تفریحی
 تاسیسات و تجهیزات مکانیک و برق ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری
 تاسیسات و تجهیزات زیر بنایی شهری
 سیستم انتقال آب و گاز