درباره آتارفیل

شرکت آتارفیل (Atarfil)


آتارفیل

همانطور که می دانید شرکت آتارفیل که خود را به نوآوری و توسعه محصولات و خدمات توام با حفظ بالاترین سطح از کیفیت متعهد می داند. هدف آتارفیل توسعه تولید و بازاریابی ژئوممبران و سایر محصولات مکمل برای حفاظت از محیط زیست، مدیریت یکپارچه آب، خدمات عمومی و ساختمان است. این شرکت در سال 1995 تاسیس وفعالیت خود را آغاز کرد. از این رو است که شرکت آتارفیل با حداکثر توان و تخصص در زمینه تولید ژئوممبران، خود را به نیازمندی مشتریان خود متعهد می داند و طیف گسترده ای از محصولات را با ظرفیت تامین بالا برای پوشش تقاضای مشتریان خود در سراسر جهان تولید می نماید. مواد استفاده شده در محصولات آتارفیل از موادی با بالاترین استانداردهای کیفیت در صنعت تولید ژئوممبران بوده، و در عین حال این محصولات با قیمتی رقابت پذیر ارائه می شود.
ظرفیت تولید فعلی آتارفیل بیش از 65 هزار تن در سال است، که باعث می شود آتارفیل یکی از 5 تولید کننده برتر محصولات ژئوسنتتیک در جهان لقب گیرد. محصولات در عرضهای رول 2،3،7،5،8 و حتی 11متر ( که وسیع ترین عرض ژئوممبران تولید شده در جهان است) و با طیف وسیعی از ضخامت (از 0.75 میلی متر تا 5 میلی متر) تولید می شوند.

ورق ژئوممبران آتارفیل

ورق ژئوممبران (ورق پلیمری) جهت عایق‌بندی استخرهای ذخیره آب و مواد شیمیایی و مخازن ذخیره آب شرب استفاده می‌شود. عایق‌بندی انواع استخرهای خاکی ذخیره آب (استخر کشاورزی، دامداری، استخر پرورش ماهی و …) و یا آب‌بندی استخرهای سیمانی و بتنی (عایق بندی ۱۰۰ درصد) توسط ورق ژئوممبران قابل انجام خواهد بود.
ورق ژئوممبران آتارفیل تحت استاندارد GM13 تولید و دارای استاندارد CE اروپا می باشد.
ورق ژئوممبران شامل 97.5% پلی اتیلن سنگین و 2.5% کربن بلک می باشد.

ویژگی های ورق ژئوممبران آتارفیل :

 1. آتارفیل یک شرکت اسپانیایی است که کارخانه‌های آن در امارات و اسپانیا می‌باشند.
 2. ضخامت ورق آتارفیل ۱٫۵ میلیمتر می‌باشد.(به طور معمول برای استخر های ذخیره آب از ورق ژئوممبران با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر استفاده می شود، حتی در اعماق بالا). امکان وارد کردن ضخامت‌های کمتر یا بیشتر (۳-۰/۷۵ میلیمتر) بر اساس سفارش وجود دارد.
 3. دارای عرض بالا (۷٫۵ متر)، عرض بالای ژئوممبران باعث یک‌پارچه درآمدن استخر و کیفیت بیشتر می شود.
 4. بدون تغییر ضخامت در راستای طول و عرض، بر خلاف نمونه‌های بی‌کیفیت داخلی یا خارجی.
 5. هر رول ورق آتارفیل ۱۴۰ متر طول و ۱۰۵۰ متر مربع مساحت دارد (ورق HDPE).
 6. ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت، از مقاومت و طول عمر بالاتری برخوردار است (در حدود ۶۰ تا ۱۰۰ سال) و در مقابل سرما و گرما (از ۴۰- تا ۸۰ درجه سانتی گراد)، و نیز تابش اشعه UV خورشید (اشعه فرابنفش) ماندگاری دارد.
 7. فده سال ضمانت شرکت آتارفیل و ده سال ضمانت و بیمه نامه در ایران.

از خصوصیات بارز ورق ژئوممبران آتارفیل میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

 1. مقاوم در برابر اشعه UV
 2. انعطاف پذیری بالا
 3. نصب سریع و آسان
 4. یک سوم هزینه بتن
 5. ترمیم پذیری
 6. تحمل بازه دمایی از -40 تا +60
 7. عدم واکنش شیمیایی با اسیدها و بازها با غلظتهای متفاوت
 8. عمر مفید بیشتر از 80 سال
 9. و ...

شرکت پوشش صنعت به عنوان نماینده شرکت آتارفیل در ایران مفتخر به ارائه ورق ژئوممبران آتارفیل با عرض 7.5 متر و با ضخامت های متفاوت از 0.75، 1، 1.5، 2، 2.5، 3 و 4 می باشد.
تامين انواع ژئوممبران هاي برند آتارفیل و ساير محصولات ژئوسنتتيك توسط شرکت پوشش صنعت.